Із січня 2021 року відбулися зміни у штатному розписі Золотоніського міського Центру соціальної допомоги: додатково введено 12 посад соціальних працівників. Адже, у зв’язку зі створенням Золотоніської територіальної громади Центр взяв під свою опіку жителів сіл, які приєдналися: пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку та учасників АТО, які потребують соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Пише Золотоноша.Сіті.

Наразі у штат зараховано 10 працівників, які трудилися у селах нинішньої Золотоніської громади. Поки що неохопленими залишаються Коробівка та Кедина Гора, бо колишні робітники розрахувалися. Проводяться співбесіди з кандидатами на ці посади, їм розповідають про умови, оплату праці та службові обов’язки.

За словами директорки Центру соцдопомоги Людмили Неліної, через січневий локдаун з представниками громад доводиться працювати у телефонному режимі, однак це не є перепоною, і соціальна робота у селах набирає обертів. Формується список підопічних, спеціалісти вивчають умови їх проживання і потреби у медичному обслуговуванні. Протягом двох тижнів за графіком працівники Центру відвідають усі села Золотоніської громади, щоб визначити остаточну кількість соціальних фахівців. Адже у Благодатному є будинок сімейного типу.

У Кропивні багато сімей перебувають під опікою чи супроводом соціальних служб. Як каже посадовиця, Золотоніська районна держадміністрація передала особові справи як по людях похилого віку, так і по родинах. Проте ще не отримали перелік актів по засобах пересування, які знаходяться у сільських населених пунктах. За результатами обстеження фахівці планують разом із службовцями міськвиконкому провести зустріч із старостами сіл, аби презентувати їм послуги Центру соціальної допомоги:

– На час карантину ми працюємо у повному обсязі, дотримуючись встановлених карантинних вимог. Продовжуємо надавати медичну реабілітацію для дітей та людей похилого віку. Побільшало навантаження на соціальне таксі, бо соціальна їдальня працює на виніс та з доставкою додому. Хто може, той сам забирає харчі, іншим розвозимо по кварталах. Починаючи з першого кварталу цього року, плануємо зробити два мобільних виїзди у кожен населений пункт за участі різних фахівців, щоб з’ясувати, які медичні послуги потребують наші підопічні, – зауважила Людмила Неліна.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).