На зустрічі з міським керівництвом Золотоноші, яка передувала відкриттю непродовольчого ринку у центрі міста, підприємці звернулися з проханням дозволити торгувати й у вихідні дні, хоча б у суботу. Про це пише zoloto.city. На думку підприємців, покупці протягом тижня зайняті на основній роботі, за обновками виходять у вихідні. Тому у міській раді вирішили суботу 23 травня зробити для підприємців робочою. Рине потік покупців після послаблення карантину чи ні – це вже справа другорядна, але прохання торговців посадовці задовольнили.
На жаль, торгівля промисловою групою товарів наразі лежить на дні. Приватні підприємці, які реалізовують одяг, взуття, господарські товари та предмети домашнього вжитку, розпочали роботу 18 травня. ФОПи строго дотримуються усіх карантинних обмежень та вимог керівництва «Золотоніського міського ринку»: працюють у захисних масках, перебувають тільки на власних торгових майданчиках, «озброєні» антисептиками, не заставляють проходи манекенами тощо. На товчку у центрі міста відкриті лише одні ворота, щоби контролювати кількість людей. На вході відвідувачам вимірюють температуру. Але відвідувачів – катма, а виручка – сльози…
Громадський транспорт у Золотоноші та Золотоніському районі ще не відновив свою роботу. Тож, бажаючі відвідати золотоніський ринок на вихідних, найімовірніше, діставатимуться звідусіль власним транспортом і паркуватимуть авто, як завжди, навкруг масового торговища. Традиційно запрудженими стануть вулиці – Шевченка, Садовий проїзд, Новоселівська, Обухова. Службовці УЖКГ та поліціянти Золотоніського відділу поліції постійно моніторять ситуацію з паркуванням у центральній частині міста. Нині ж, коли магістралями Золотоноші рухається транзитний транспорт з об’їзної дороги Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь, треба запобігти транспортному колапсу. Тож, муніципальні інспектори з паркування вже 22 травня, напередодні суботньої торгівлі, проводять інформаційне попередження підприємців про тимчасове перебування власних авто в радіусі ринку. Керівництво КП «Золотоніський міський ринок» пояснює, що паркувати транспортні засоби треба тільки на момент підвозу товару.