У Золотоніській багатопрофільній лікарні спільними зусиллями міської та районної влади планують здійснити капітальний ремонт приймального відділення. Пише Золотоноша.Сіті.
6 квітня з цього приводу до Золотоноші завітала заступниця голови Черкаської облдержадміністрації Лариса Кошова. Разом із міським головою Віталієм Войцехівським, директором комунального підприємства Сергієм Примаком та головою районної ради Борисом Євминою вона оглянула територію під’їзду до цього відділення. Найбільше посадовицю цікавила зручність заїзду для карет екстреної допомоги, транспортування хворих від салону авто до кабінетів, розташування кабінетів огляду, інтенсивної терапії тощо. Також вона акцентувала увагу місцевих керівників на роздільному прийомі пацієнтів, які потребують екстреної допомоги, і тих, яким потрібні невідкладні заходи.
Як зауважив Сергій Примак, для прийому пацієнтів, котрі потребують екстреної допомоги, раціонально використовувати облаштований під’їзд до травматологічного відділення. Однак для зручності розвороту «швидких», біля приймального відділення буде проведено комплекс будівельних робіт: розширення заїзду, збільшення площі накриття, перенесення блоку для зберігання кисневих балонів тощо. За словами Лариси Кошової, наразі це реальні вимоги часу, пов’язані зі створенням опорного лікувального закладу на лівобережній Черкащині та з пандемією COVID-19.
Заступниця губернатора оглянула відділення трансфузіології, куди керівництво Золотоніської громади та лікарні вирішили перенести реанімаційне відділення. Зручність розміщення його саме на першому поверсі, де поруч приймальне відділення та центральний вхід до стаціонару, дозволить зекономити час для рятування людського життя. Відділення переливання крові перебазується у крило, де донедавна працював Центр районної первинки. Лікарі ж первинної медико-санітарної допомоги обслуговуватимуть своїх декларантів, серед яких переважна більшість − мешканці Вознесенської, Піщанської та Новодмитрівської ОТГ, в іншому місці.
– Усі заходи необхідні, у першу чергу, для зручності населення, а тоді вже медперсоналу, − наголосила Лариса Кошова. – Не слід баритися із залученням проєктантів, виготовленням проєктно-кошторисної документації, що передує проведенню тендерної процедури. Ці підготовчі роботи затягнуться на кілька місяців.
Будемо сподіватися, що вже восени усі задуми чиновників, покликані на покращення надання медичних послуг населенню, будуть реалізовані.