Тренінг на тему: «Булінг. Кібер-булінг» для учнів гімназії ім. С.Д. Скляренка . Золотоніським міським центром соціальних служб, для сімї, дітей та молоді спільно з Кравченко Дарією студенткою Черкаського університету ім. Б. Хмельницького говорили про проблеми насильства, мобінгу та булінгу в шкільному середовищі.
Під час тренінгу використовувалися різноманітні вправи з посібника “Закладинки”, який розроблений для підтримки «Руху проти мови ненависті». Разом з учнями розігрували життєві ситуації, які дали змогу навчалися бачити проблему більш точно, визначити для себе наслідки насильницької поведінки для жертви та агресора, розробити свої «добрі» способи боротьби з насильством у суспільстві, осмислити чому це відбувається. Мобінг, кібербулінг хейзинг – все це не просто сучасні слова молодіжного сленгу, це різновиди насильства. Булінг (від англ. bully— хуліган, залякувати) – форма психічного насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псуванню особистих речей, фізичній розправі тощо.
Кібер-булінг – це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно- комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо. Мобінг — це регулярне та цілеспрямоване нанесення фізичної й душевної шкоди людині, дитині. Хейзинг – зле насміювання , принизливе поводження з певною особою/ дитиною в колективі.