Восьмий рік поспіль Віталій Войцехівський звітує перед територіальною громадою міста. Такі щорічні звіти на Черкащині практикує лише міський голова Золотоноші. Розпочав цьогорічний звіт Віталій Войцехівський, аналізуючи свої минулорічні плани.
Отже, на прикинці минулорічного звіту ми планували завершити 12 міських проектів. Вісім із них ми все ж реалізували, серед них:
1. Завершити реконструкцію самоплинного та напірного колекторів. Сьогодні роботи першої черги виконано
2. Реконструювали і Площу героїв майдану, частково залишилося облаштування чаші фонтану та подіуму
3. Завершується облаштування першого поверху під квартири по вул. Благовіщенській 9
4. Зроблено капітальний ремонт амбулаторії 2
5. Виготовлено проект надання земель Струнківського поля під забудову для воїнів АТО.
6. Розроблено проектно-кошторисну документацію та оголошено конкурс на визначення керуючої компанії індустріального парку.
7. Повністю замінено вікна у школах 1 та 3. В третій школі розпочався ремонт даху
8. Завершено ремонт системи опалення у садочку «Ромашка»
Не вдалося реалізувати або роботи розпочато частково по чотирьом об’єктам:
1. Реконструкція полігону ТПВ
2. Завершення будівництва басейну на території гімназії ім. Скляренка
3. Реконструкція стадіону дитячої юнацької спортивної школи
4. Встановлення сонячних батарей по вул. Обухова 30 (тривають перемовини з потенційними інвесторами).
Далі міський голова докладно зупинився на 14 питаннях, які найбільше цікавили містян упродовж року: ремонт доріг, комунальна техніка, реконструкція колектора, реформа освіти та медицини, ремонт музичної школи, боротьба із Національними лотереями, пільговий проїзд у громадському транспорті, робота соціального таксі, житло для учасників АТО, міжнародна співпраця тощо. Після звіту громадяни могли поставити Віталію Войцехівському запитання, але воно було лише одне: “Хто і чому закриває бібліотеку?” Міський голова надав вичерпну відповідь: “Згідно з Бюджетним кодексом єдиним об’єктом спільного фінансування району і міста є центральна районна лікарня. Надходить державна субвенція, яку ми перераховуємо на її утримання. Центральна районна бібліотека не є таким закладом. Хоча зараз важко розділити установи, куди ходять лише міські чи тільки сільські мешканці. Це стосується як районної бібліотеки, так і, наприклад, міської медицини. З лікарями нашої первинки підписали угоди багато людей із сіл. Але як ми можемо їм сказати «Ні!». А ще варто згадати музичну, спортивну школи, мовчу вже про наші загальноосвітні школи та садочки, які відвідують і сільські діти. Однак мова про те, щоб ці установи співфінансувалися з районного бюджету, навіть не йде. Зрозумійте, якщо питання стоїть просто комусь на зло закрити бібліотеку – у такому випадку ми не зможемо на це вплинути. А якщо ця установа буде передана місту, ми будемо її фінансувати. Депутати міської ради так і заявили на одній з минулорічних сесій. І, повірте, кошти на це знайдемо. Однак ставити питання руба, що якесь село має за це перераховувати гроші, не будемо. Чому ця проблема піднімається в кінці кожного року – це питання до районної влади”.
Опісля звіту працівники міського відділу культури підготували концертну програму ” Хіти народів світу”
Після феєричного концерту міський голова привітав аматорів сцени із професійним святом. Від міського голови працівники культури отримали 14 грамоту та кошти на оновлення сценічного вбрання, а від мецената Людмили Русаліної та Благодійного фонду “Разом” сертифікати на придбання прикрас у магазинах ” Золотий вік”