Шановні підприємці – платники єдиного податку першої та другої груп, враховуючи воєнний стан в Україні, просимо виконати свій громадянський обов’язок та сплатити податки до бюджету.

 Дякуємо за розуміння та відповідальність щодо сплати податків до бюджету громади!

Відповідно до законодавства платники першої та другої груп можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період, але не більш як до кінця поточного звітного року. Сплату податків підприємці можуть здійснити як в готівковій, так і безготівковій формах, сплату можна здійснити платіжними картами за допомогою онлайн-банкінгу.

На сьогодні, у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні до платників податків, у тому числі фізичних осіб-підприємців, не застосовуватимуться штрафні санкції за відсутність можливості своєчасно сплатити податки та збори до бюджету.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації в країні і закликаємо підприємців продовжити працювати, аби працівники могли отримувати заробітну плату, а підприємства — платити податки та наповнювати бюджет.

Тим самим, бюджет Золотоніської міської територіальної громади зможе уникнути ризику розбалансування та можливості подальшого фінансування, в першу чергу, установ охорони здоров’я, освіти, культури, забезпечити соціальні гарантії жителів та інші потреби громади.

Для отримання детальної інформації стосовно реквізитів рахунків звертатись:  Фінансове управління тел.: 2-37-68, 2-37-91(каб.2) за адресою: вул. Садовий проїзд,3.

Підтримайте економіку громади, підтримайте економіку України в цілому!

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).