Золтоніський військовий пенсіонер Сергій Лобода створив художню галерею та безкоштовні курси малювання. За словами чоловіка, разом з його роботами представлені картини місцевих художників-аматорів. Все, аби охочі мали змогу познайомитися із творчістю земляків. Вхід у галерею безкоштовний, як і заняття із малювання для дітей. Про це повідомляє «Супільне»

Десятирічна Мілана Фоменко розповіла, що дізналася про безкоштовні заняття із малювання від своєї двоюрідної сестри. Найбільше, зі слів дівчини, їй подобається малювати тварин та персонажів із казок і мультфільмів.

Десятирічна Мілана Фоменко розповіла, що дізналася про безкоштовні заняття із малювання від своєї двоюрідної сестри. Найбільше, зі слів дівчини, їй подобається малювати тварин та персонажів із казок і мультфільмів.

Дванадцятирічна Юлія, донька Сергія Лободи, вважає, що любов до малювання успадкувала від тата.

Нині Сергій Лобода навчає малювати дітей. За його словами, він не має художньої освіти. Та, малювати, мріяв із дитинства. Втілювати свою мрію почав 2,5 роки тому:

“Я навчаюся, я виходжу на природу, дивлюся, як росте квіточка, тваринка, тобто природа навчає сама, я передаю природу. Чим більше ти будеш малювати і передавати природу, тим краще виходитиме, треба трудитися”.

Рік тому, розповів чоловік, у нього з’явилася ідея відкрити у Золотоноші художню галерею. Облаштували її у колишньому приміщенні станції юних техніків. Його, зазначив Сергій Лобода, в оренду за символічну плату здала міська рада.

На пропозицію Сергія відгукнулася жителька Золотоноші Світлана Лістрова. Жінка працює вчителькою географії. Додає: малювання для неї − хобі.

«У нас є місце, така можливість у місті проявити своє хобі. Це приємне заняття. Власне, я отримую задоволення від самого процесу малювання. Я рада, що у нас є можливість аматорам просто зібратися, помалювати для душі.»

Нині у галереї представлено 5 картин Світлани Лістрової та ще шістьох художників-аматорів із Золотоноші. Решта – роботи Сергія Лободи. Їх тут сотня: графічних та намальованих олійними фарбами. Як зазначає Сергій, для того, щоб зібрати картини місцевих умільців вони їздили по місту, запрошували людей відвідати новостворену галерею та за бажанням поповнити галерею своїми роботами.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).