Тільки прийшли по-справжньому весняні дні, золотонісці заходилися прибирати біля своїх садиб. Міська ж влада запрошує кожного долучитися до спільного благоустрою міста.

За словами заступниці міського голови Мар’яни Ніщенко, спільно із Молодіжним клубом жуналістики започатковують цікаві та веселі прибирання. Запрошуємо долучитися до незвичайного прибирання Меморіального парку. Воно відбудеться біля РБК, 1 квітня, о 17:00. Буде музика, безкоштовні чай, кава та смаколики для тих, хто працює. Думаємо, таким чином залучити молодих золотонісців, – резюмує посадовиця.

 

А у  п’ятницю, 2 квітня, відбудеться толока, спрямована на озеленення та прибирання населених пунктів Золотоніської громади. Міська влада планує висадити близько 100 саджанців дерев. Повідомляє Золотоноша. сіті. Начальник управління житлово-комунального господарства Артем Харін розповів про задуми. – У пріоритеті ми хочемо розташувати відповідну інформацію в інтернеті, на своїй Facebook-сторінці. Потрібна реакція від людей, можливо, саме вони зможуть підказати нам якусь гідну до втілення ідею, вказати на локацію і просто поділитися думками, де мешканці хотіли б бачити якнайбільше зелених велетнів, − запевнив Артем Вікторович.

Останніми роками ми проводили там немало різних робіт, таких як санітарні обрізки, видалення старих аварійних дерев і протягом вулиці почали з’являтися малоприємні окові прогалини. Цього разу будуть закуплені дволітні саджанці, які матимуть високі шанси вкоренитися, а навколо них – ладнатимуть мульчування і ретельно наглядатимуть за процесом. – Загалом буде близько 100 саджанців; почасти на сільські громади, а інше – по місту. Це один з перших етапів, − зазначив Артем Харін. – Закликаємо усіх охочих доєднатися.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).