27 вересня святкові урочисті заходи з цієї нагоди пройшли у міському будинку культури.  Про це пише zoloto.city.
Слова вдячності воїнам за вірність присязі, мужність і відданість українському народові висловили міський голова Віталій Войцехівський, помічниця народного депутата Олександра Скічка Вероніка Іващенко, керуючий справами районної ради Сергій Стрижак і начальник управління аргопромислового розвитку Петро Бобков.
В ході  урочистої церемонії грамотами і відзнаками були нагороджені найкращі військовослужбовці військової частини. Але найвищою відзнакою за нелегку ратну працю залишаються шана і повага простих українців, довіра народу, авторитет у суспільстві.

Командир військової частини Олександр Сташук побажав військовослужбовцям і їхнім родинам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, мирного неба над головою та нових здобутків у справі служіння Батьківщині.
Офіційна частина святкових урочистостей завершилася концертом від працівників Золотоніського міського будинку культури.
Далі гості свята мали можливість відвідати військову частину, де на них чекала друга частина святкування: виставка озброєння, техніки, обмундирування, польова кухня, турнір з футболу, екскурсія частиною, українська музика і особисте спілкування з військовослужбовцями.
Від першого дня існування військової частини військовослужбовці з гідністю і честю виконують відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).