Сім років тому золотоніська промислова база поповнилась черговими якісними інвестиціями, котрі втілилися у будівництво доволі цікавого та незвичного на той час проекту. 11 листопада 2011 року на околиці міста запрацювало підприємство “Фес Укр”, спеціалізація якого – виробництво розчинної кави під світовим брендом “MacCoffe”. За цей час завод відзначився своєю стабільною роботою, постійним розширенням асортименту продукції, а головне – нині він надає понад 300 робочих місць для місцевих.

З нагоди дня народження уся велика родина харчовиків зібралася у міському Будинку культури. Окрім індійських партнерів, привітати іменинників завітали і місцеві посадовці, адже завжди наголошують на дуже плідній співпраці підприємства із громадою міста.

Творчі ж працівники заводу організували насичену програму, котра розтягнулася на дві години. Святкування далеко не обмежилось офіційними привітаннями: під час дійства своїми неабиякими талантами ділились заводські аматори сцени та їхні діти, а гарного настрою додавали минулорічні фіналісти золотоніської Ліги Сміху (мова йде про членів команди “Кавомани”, котра торік дуже вдало дебютувала у шоу).

Розпочалося усе із вітального слова директора Сергія Четверова. Корінний росіянин за ці сім років полюбив і Золотоношу, і Україну в цілому. Більше того, свою промову принципово висловлював виключно українською мовою. Пригадавши всі перипетії будівництва заводу, початку роботи, пошуків нових шляхів реалізації та творчих ідей для нових продуктів, наприкінці він наголосив на тому, що “Фес Укр” – повноцінне європейське підприємство, за яке Україні ніколи не буде соромно. Окремо за всебічне сприяння та розуміння свою подяку висловив місцевій владі та особисто міському голові.

Власне, Віталій Войцехівський у парі із секретарем міської ради Наталією Сьомак і  стали наступними, хто з’явився на сцені. За словами посадовця, складно уявити, що минуло вже стільки часу. Сьогодні ж Золотоноша має дійсно згуртований колектив, котрий виконує такі завдання, що під силу тільки справжній команді і справжнім керманичам.

– Можу пригадати декілька історій, коли люди з інших регіонів згадують Золотоношу в тому числі і через виробництво кави. Це приємно, адже невелике містечко має ряд своїх відомих візитівок. А “МакКофе” для нас не просто український продукт, що виробляється в нашому місті, це в першу чергу колектив, який працює в унісон з усією громадою, – зазначив Войцехівський.

На честь свята керівництво підприємства підготувало ряд сюрпизів для своїх представників. Вартісною побутовою технікою та гаджетами нагородили оператора лінії Ірину Молодик, вантажника Сергія Андрейка, укладальника-пакувальника Євгена Кострикіна, вантажника Віктора Павлова, головного енергетика Романа Розсоху, менеджера систем якості Яну Мартинюк, технолога Іванну Погуляйло, начальника виробництва Ірину Біляєву, старшого комірника Олега Мурав’ю, а також юристконсульта Олексія Похітона. Далі чималій групі працівників вручили грошові премії розміром 1000 гривень.

“Сімейність” свята підтвердили і доволі цікаві родзинки, котрі лише підтвердили згуртованість колективу. В першу чергу відзначили подарунками учасників дитячого конкурсу малюнку. Протягом декількох місяців діти працівників підприємства малювали своє бачення процесу виробництва та місця роботи батьків. Чимось схожим займались і дорослі, створюючи справжні художні фото на кавову тематику.

Завершилося свято на центральній площі. Тут присутні масово запустили повітряні кульки, написавши перед цим свої побажання на кожній з них.

Нагадаємо, ТОВ «ФЕС УКР» – підприємство з виробництва та реалізації розчинних напоїв: кавових, чайних і какао напоїв, цикорію і натуральної розчинної кави під торговими марками «MacCoffee», «Петровська Слобода», «MacFito» і «MacChocolate».

Підприємство впроваджує інноваційні виробничі технології та оснащене сучасним обладнанням, автоматизованою конвеєрною лінією. На заводі впроваджена система управління якістю, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 та ISO 22000:2005. Щодня тут можуть переробляти близько 70 тон сировини, випускаючи при цьому 3 мільйони саше на добу.

«ФЕС УКР» входить до холдингу Food Empire – одного зі світових лідерів з виробництва і реалізації розчинних напоїв, заморожених напівфабрикатів, кондитерських виробів і снеків.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).