Цьогорічний Міжнародний день захисту дітей, який припадає на 1 червня, стане особливо пам’ятним для дев’ятикласника Золотоніської спеціалізованої школи інформаційних технологій №2 Владислава Горбатенка. У складі черкаської делегації з 5 осіб він взяв участь у роботі Всеукраїнської ради старшокласників України. Втім не тільки перший день літа-2021 буде знаковим для Влада, особливим для нього став і цьогорічний травень. Пише Золотоноша.сіті

Владислав – цілеспрямований, відповідальний, виважений у думках і висловах юнак, − ділиться заступник директора школи Марина Галат. – Балотуючись на місце заступника президента обласної Ліги старшокласників, він підготував відеопрезентацію «Чому я лідер?». Голосування за його кандидатуру відбувалося онлайн. І ми були горді з того, що наш учень отримав впевнену перемогу.

Як розповідає Марина Миколаївна, Влад має команду однодумців. Завдяки креативності і прогресивності юнаків та дівчат життя у школі цікаве та неординарне, збагачене масою ініційованих ними заходів. Владислав – активіст місцевого «Молодіжного клубу журналістики». Серед уподобань – подорожі, відеоігри, фотографування та слухання музики.

До речі, 23 травня Владу виповнилося 15 років

Варто зазначити, що 14 травня в онлайн-режимі відбулася звітно-виборча конференція Ліги старшокласників Черкащини, на якій обрали нового президента та його заступників. Шляхом відкритого голосування та прямої трансляції президентом Ліги старшокласників Черкаської області стала 10-класниця Ватутінського ліцею №2 ім. М.Ф. Ватутіна Дарія Линник, а її заступником – учень Золотоніської СШІТ №2 Владислав Горбатенко.

Довідково. Обласна Ліга старшокласників Черкащини створена у 2006 році представниками районних та міських осередків органів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти області, за підтримки Головного управління освіти і науки облдержадміністрації та обласної батьківської Ради, з метою згуртування дітей та юнацтва на корисні, добрі справи екологічного, культурного, патріотичного, соціального спрямування, захисту їх прав та інтересів, виявлення, розвитку і підтримки здібностей, талантів, лідерських якостей старшокласників.

Щороку актив лідерів Черкащини бере участь у зібранні Всеукраїнської ради старшокласників України, на якому лідери органів учнівського самоврядування з різних областей діляться успіхами своєї діяльності.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).