23 січня у Білозір’ї відбулося внутрішнє змагання серед медпрацівників Черкаського осередку футбольної асоціації медиків. Серед них Золотоніські лікарі – Олександр Прокопчук, Олександр Булах та Юрій Мазур.

– В Україні існує футбольна асоціація медиків (УФАМ). У2020 році ми відкрили у Золотоноші Черкаський осередок. Тренер – Іван Хоменко, – розповідає очільник осередку, лікар-травматолог Золотоніської багатопрофільної лікарні Юрій Мазур. – Він об’єднує в собі лікарів та провізорів, які грають у футбол. Ми беремо участь в усіх змаганнях, які організовує УФАМ: восени був чемпіонат України у Ковелі, потім чемпіонат України з футзалу в Києві і чемпіонат з пляжного футболу в Одесі.

У березні планується чемпіонат України  з футзалу серед лікарів у Харкові. З метою відбору гравців і визначення кількості команд золотонісці організували у Білозір’ї збори осередку.

Приїхали медики з Києва, Ірпіня, Кременчука, Кропивницького, Черкас та Золотоноші. Близько 35 осіб. Всіх розподілили на 5 команд – ЧеркФам Стоматологи, ЧеркФарм Фарма, ЧеркФарм Мастерс (вікова група 45+), ЧеркФарм Золотоноша та ЧеркФарм Черкаси. Грали одне з одним шляхом жеребкування по круговій системі. У результаті 1 місце здобули стоматологи, друге – фармацевти, на третьому – Золотоноша, далі – Мастерс і Черкаси.

– Ми зібралися, зіграли, оцінили спортивну форму медиків. Результатом задоволені. Сподіваємось, у березні на змаганнях покажемо достойний результат, – зазначив Юрій Григорович.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).