15 червня відбулося перше пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а з історії України, математики, біології, географії, з фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 17 черня.

Для проведення пробного ЗНО-2020 була визначена загальноосвітня школа №3.

 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є добровільною та платною послугою для учасників. Вартість одного тестування складає від 138 до 150 гривень залежно від регіону.  У вартість пробного ЗНО входить оплата послуг за виконання значного обсягу робіт, зокрема: укладання тестів; підготовка, друк та комплектування тестових зошитів, бланків відповідей та інформаційних бюлетенів; доставка матеріалів до пункту тестування; оплата праці працівникам, які залучені до організації та проведення; виконання заходів із визначення результатів пробного ЗНО.

Для виконання рекомендацій щодо безпечного проведення тестування за кошти міського бюджету закупили безконтактні термометри, засоби індивідуального захисту та дезінфекції. Попередньо комісією у складі: завідуючої методичним кабінетом відділу освіти Наталією Строкань, санстанцією та представниками Держпродспоживслужби була проведена інспекція пункту тестування на наявність виконання вимог зі спеціальним чеклістом.

За два дні до запланованого пробного ЗНО Кабмін скасував його проведення. Натомість школярам запропонували спробувати свої сили онлайн. Учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть повернуті кошти через неможливість проведення пробного ЗНО у закладах освіти. Таке доручення Уряду дав Президент Володимир Зеленський.

Скасування пробного ЗНО стало повною несподіванкою для Українського центру оцінювання якості освіти, освітян, батьків та молоді, яка вирішила випробувати свої сили, щоб підготуватися до основного етапу ЗНО.

Попередньо зареєстувалося 302 особи. В день проведення, щоб отримати свої тест-зошити та бланки, до загальноосвітної школа №3 прибуло 280 осіб.

Були дотримані всі вимоги, а саме: відстань між учасниками (визначена червоними лініями), медпрацівник на порозі навчального закладу, котрий перевіряв температуру, наявність масок, антисептиків, дезінфекція приміщення, організована утилізація використаних масок, правильна організація черги із дистанцією тощо.

Наталія Василівна зазначила, що наразі йде підготовка до проведення наступного етапу пробного ЗНО, котра відбудеться 17 червня.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).