В Україні реалізують проект «Велике будівництво», ініційований Президентом України. Проект спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури включно з дорогами та соціально важливими об’єктами.

Йдеться про дороги як державного, так і місцевого значення.

Черкащина не є виключенням і також продовжує ремонтні роботи доріг.

Зауважимо, що на сьогодні в області здійснили більше 26 тис.кв.м ямкового ремонту місцевих доріг. Зокрема ремонтують автодорогу Бориспіль-Маріуполь. Триває реконструкція майже 12 кілометрів об’їзду навколо міста Золотоноша. І звісно наше місто не стало виключенням. Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook  начальник УЖКГ Олександр Флоренко, карантин триває, але золотоніські шляховики продовжують ремонтувати дорожнє покриття вулиць нашого міста. При цьому будівельники використовують усі можливі засоби індивідуального захисту від інфекції COVID-19.

За останні кілька днів утримувачі доріг провели поточний, ямковий ремонт вулиць Січова, Піддубного та Гончара, а також відремонтували частину тротуару біля п’ятиповерхівки 25 по Січовій. Там було ліквідовано ямковість та облаштовано пандуси для зручності пересування людей з особливими потребами та матусь з колясками. Роботи тривають!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).