14-16 березня 2019 року  у м. Києві відбулася важлива подія освітньої галузі – Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев`ята міжнародна виставка освіти за кордоном  «World Edy». Виставка за своїм фахом і науковим рівнем, змістовністю ділової програми, чисельністю учасників є найбільш рейтингової та широкомасштабною в Україні. Участь у ній взяло 750 учасників із 25 регіонів України та Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови.

Загальну середню освіту представляло 445 закладів, серед яких загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 м. Золотоноші.

Педагогічний колектив школи №6 узагальнив та представив на виставку досвід роботи з питання соціалізації особистості в умовах сучасних викликів, підготувавши  методичний посібник «Від успішного учня  – до свідомого громадянина». Роботу колективу високо оцінено. За підсумками виставки «Сучасні навчальні заклади – 2019» загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 отримала Золоту медаль та Диплом переможця.

Щиро дякуємо педагогам школи за результативну роботу та вітаємо з високою нагородою. Висловлюємо щиру подяку  Благодійному фонду «Разом» мецената  Людмили Русаліної та міській владі за підтримку   участі у виставці.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).