Золотоніські медалісти демонструють громадянську зрілість

Наприкінці червня, у той період, коли в мирні та доковідні часи випускники Золотоніщини готувалися до свого випускного балу, у 2022-му відбулася маленька зустріч у форматі «круглого столу» з представниками влади і медалістами. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Серед присутніх – народний депутат України на ОВО №197 Віталій Войцехівський, його помічниця Мар’яна Ніщенко, секретарка і виконуюча обов’язки Золотоніського міського голови Наталія Сьомак та перший заступник міського голови Олег Масло. Модератором зустрічі виступила очільник Золотоніського відділу освіти Ольга Строкань.

Так Золотоніська громада отримала цьогоріч 19 володарів золотих медалей та 3 – срібних, а 38 дев’ятикласників – мають свідоцтва з відзнакою.

Гімназія імені Скляренка подарувала громаді половину від загального переліку медалістів. Це Валерія Гаврилюк, Марія Кукла, Вероніка Лобань, Катерина Марущенко, Олександр Озірський, Вікторія Петрашевич, Анна Процак, Ніколай Процак, Анна Різник, Ростислав Шупан та Анастасія Шушунова. Всі 11 учнів здобули «золото». У спеціалізованій школі №2 інформаційних технологій відзнаку отримали: Катерина Дем’яненко та Дар’я Шкурко. У загальноосвітній школі №3 – Катерина Ільченко та Анна Погорєлова. Загальноосвітня школа №5 відзначила «золотом» Юлію Безпалову та «сріблом» Артема Гливяка. У загальноосвітній школі №6 з відзнакою завершили навчання Валерія Шевченко та Ірина Ярошенко. Санаторна школа виховала медалістку Ольгу Сивухіну, а Благодатнівська загальноосвітня школа подарувала дві «срібні» відзнаки Вікторії Марченко та Тетяні Шаповал.

І 22 червня всі вони прибули на візит для бесіди із представниками влади за круглим столом: почасти свого подальшого майбутнього, почасти – своїх зауважень та побажань до владців тощо.

З висоти свого життєвого досвіду, діалог розпочав Віталій Войцехівський. Він зазначив зокрема, що сучасні випускники суттєво різняться від тих, серед яких свого часу був він сам, і навіть від тих, яких Україна бачила ще рік тому, до початку повномасштабної збройної агресії росії.

Так Віталій Олександрович наголосив, що сучасні діти через війну проскочили певні етапи свого юнацького життя і одразу стали дорослими та самобутніми, а головне тими, на кого у близькому прийдешньому ляже відповідальність у відбудові України. І саме на цих, ще недавніх дітей, наразі покладає всі свої бажання, мрії та надії наша нація.

Народний депутат також побажав успіху у подальшому навчанні в закладах вищої освіти та загалом на життєвому шляху. До нього долучилися й інші присутні, а після цього випускники отримали нагоду вже безпосередньо спілкуватися, ставити запитання і отримувати на них цілком промовисті, розгорнуті та аргументовані відповіді.

Так зачепили тему дозвілля у Золотоніській громаді, поцікавилися щодо перспектив вступу на навчання в Україні та закордоном, поставили запитання про прийдешні процеси у рідній Золотоноші тощо. Посадовці спілкувалися з медалістами на рівних, максимально ділилися власним досвідом, послуговувалися вдалою кореляцією серйозних тем із жартівливими ремарками. Також владці активно агітували молодих людей після навчання обов’язково повертатися до Золотоноші або ж, принаймні, назавжди лишати нашу маленьку і красиву у своєму серці.

Випускники протягом розмови своїми тезами та запитаннями продемонстрували громадянську зрілість, на швидке формування якої – у тому числі – вплинула війна. Зрештою, присутні обговорили важливі питання, а наприкінці зійшлися на дуже простій, але такій важливій думці, яка наразі об’єднала українців і яка складається всього із трьох, але таких теплих для кожного слів: Україна неодмінно переможе! І золотоніська молодь цілком готова сприяти цьому, а також усім подальшим державотворчим процесам!

Після бесіди, на згадку про цю зустріч, медалістам вручили подяки, а також приємний додаток, який буде слугувати практичним застосуванням: флешки (що точно знадобляться майбутнім студентам) та наплічники з логотипом нашого Золотого міста.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).