Нещодавно працівники Золотоніського машинобудівного заводу вивезли 4 причепи побутових відходів, якими тутешні мешканці закидали територію недіючих очисних споруд підприємства. Ці заводські площі жителі прилеглих вулиць – Євгена Півня, Гоголя та власники городів облюбували для свого сміття. Уже не перший рік містяни стягують туди весь непотріб. І вже не вперше вигрібати після таких хазяїв доводиться машбудівцям. Про це Золотоноша.City розповів директор МБЗ Станіслав Лимар. Пише Золотоноша.Сіті.

– У минулому році ми все там прибрали, вичистили, вивезли і закрили металеві ворота, щоб люди не несли сміття, − зазначив Станіслав В’ячеславович. – Але ж злодії зрізали не тільки врота, а й забетоновані стовпці, до яких вони були приварені. Ставити бетонні плити – немає резону: і їх розіб’ють заради одного кілограма арматури. Радив би кожному починати із себе.

За словами керівника, машинобудівники навели лад на своїй території, але ж стільки ще мішків і пакетів зі сміттям валяється за межами бетонної огорожі. За нею починається обрив, і техніка доїхати не може. От і розтягують собаки та розносить вітер чужий непотріб по людських городах та довкіллям.

Неподалік розташований дитячий садок «Струмочок». Зовсім поруч біля нього комунальники облаштували контейнерний майданчик для збору твердих побутових відходів. Окрім традиційних однокубових баків, встановили ще й великогабаритний, куди вміститься 7 м3 сміття. Ця локація всього за 120-150 метрів від злощасної території очисних, де місцеві створили стихійне сміттєзвалище.

Можна зрозуміти гнів Станіслава Лимаря, не кажучи вже про заводчан, яким, крім основної роботи, доводиться ще й вигрібати чужі «гнидники». Тож, директор відкрито заявив: «Упіймаємо когось із сміттям – переламаємо ноги».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).