З 16 грудня в амбулаторії №3 Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги усі лікарі загальної практики та педіатри перебувають на лікуванні. Проводити прийом хворих у цьому закладі нікому, він переведений на дистанційну форму роботи. Пише Золо.Сіті.

Хворим, які обслуговуються в цій амбулаторії, рекомендовано звертатися за телефоном. Незважаючи на хворобу, лікарі працюватимуть дистанційно. З приводу рецептів хронічно хворим, варто звернутися до реєстратора, їх і далі виписуватимуть безперебійно, хоч і з затримкою.

– Пацієнтів у невідкладному стані: гіпертонічний криз, підозра або підтверджена пневмонія тощо, реєстратори направлятимуть в амбулаторії №2 або №1, – пояснює тимчасово виконуючий обов’язки директора КНП «Золотоніський міський центр медико-санітарної допомоги» Олександр Прокопчук. – Ми не можемо прогнозувати дату відновлення роботи та повноцінне функціонування амбулаторії. Наразі лікарі, котрі залишаються на прийомі, несуть колосальне навантаження. Адже у Золотоноші більше 400 хворих з підтвердженим COVID-19, а на прийомі лишилося 5 сімейних лікарів і 2 педіатри. Це поза межами людських можливостей. Тому просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, не панікувати, без потреби не спішити до амбулаторій. Бережіть себе і турбуйтеся про стан рідних та людей, з якими контактуєте.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).