Вперше за багато років головний фінансовий документ Золотоніської міської ради підтримали одноголосно усі 22 депутати, які брали участь у другому пленарному засіданні другої сесії міської ради VIII скликання, що відбулася 22 грудня. Пише Золо.Сіті.

Питання ухвалення бюджету 2021 року було ключовим. Кожну його цифру місцеві обранці детально обговорили та узгодили на всіх депутатських комісіях. Презентуючи головний кошторис Золотоніської міської територіальної громади, голова комісії з питань фінансів, цін, побутового та торгівельного обслуговування, господарської діяльності Вікторія Остроглазова відмітила, що загальний фонд і бюджет розвитку складає 304 мільйони 778,5 тисяч гривень. Власні доходи бюджету у загальному фонді – це 210 мільйонів гривень і планують зібрати в бюджет розвитку 3,8 мільйона гривень. Очікують, що 87,8 мільйонами гривень поповниться міський бюджет за рахунок трансфертів (дотації, субсидії).

Щодо видатків бюджету загального фонду, то вони складатимуть 280 мільйонів 408 тисяч гривень, враховуючи й частково дотацію та субсидії.

У видатках: заробітна плата з нарахуваннями складає 73%, енергоносії – 7,7%, інші видатки – 19,3%. Як сказала Вікторія Володимирівна, це захищені статті, які повинні обов’язково профінансувати. Бюджет розвитку на 2021 рік становитиме понад 21 мільйон гривень.

У ході обговорення порушувалося питання щодо раціонального використання коштів, які виділені на дошкілля громади. Мова йшла про капітальне будівництво павільйонів у дошкільних закладах. Депутати пропонували направити кошти не на ці об’єкти, а на облаштування сучасних ігрових майданчиків. Після жвавого обговорення вони зійшлися на тому, щоб залишити кошти дошкільним установам, а вже потім визначати, куди раціональніше їх використати.

Говорили також про завершення реконструкції басейну у Золотоніській гімназії та облаштування площі Героїв Майдану у Золотоноші.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).