Інспектори відділу муніципальної поліції управління ЖКГ Золотоніського міськвиконкому проводять рейди містом регулярно – 4 рази на тиждень, а в четвер виїздять в одне із сіл громади. Якщо за попередній тиждень вони склали і вручили 20 попереджень жителям Золотоноші, то протягом 14-21 липня їх оформили вже 68. Зокрема, за зберігання будівельних матеріалів – піску, щебеню, гранвідсіву та відходів після ремонту про адміністративну відповідальність попереджено 11 домовласників. Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

Отже, якщо інспектор не постукав у ваші двері, щоби вручити попередження (за умови, що ви – власник домоволодіння і наскладували будматеріали біля двору чи насадили ряд дерев), то це питання часу. Нагадаємо, якщо усі з вище названих матеріалів знаходяться у межах вашого домоволодіння, то претензій у муніципальників не буде.

За несвоєчасне косіння бур’янів та рослин карантинного типу вручено приписи 7 господарям. Ще 18 золотонісців змушені будуть обрізати гілля дерев, що висаджені на узбіччі і вплуталися у лінії електропередач. Семеро хазяїв за два дні виконали зауваження службовців: четверо повністю прибрали будматеріали, ще троє − обрізали проблемне гілля.

15 липня муніципальні інспектори моніторили вулиці Кропивни. Сільчани за порушення норм співіснування в громаді отримали 14 попереджень: 9 – за зберігання будівельних матеріалів у місцях загального користування, 3 – за невикошені бур’яни біля дворів та 4 – за необрізане гілля дерев, що висаджені за межами обійсть. Крім того, у Кропивні виявлено 2 безгосподарчі будинки: на вулиці Степова і Шкільна.

Хочемо зауважити, що встановити особу власника домоволодіння для муніципальних інспекторів особливих труднощів не складає. Вони користуються Єдиним реєстром громади, сформованим спеціалістами Центру надання адміністративних послуг, до якого мають доступ.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).