26 березня відбулося чергове засідання ініціативної групи щодо соціалізації ромського населення. На зібранні були присутні представники влади та поліції, громадські активісти та представники ромської громади. На початку засідання заслухали звіт Володимира Бамбули, який доповів, що за місяць спільними зусиллями вдалося посилити контроль щодо відвідування навчальних закладів дітьми-ромами, п’ятеро дітей було влаштовано у дитячий садок “Ромашка”. Сам Володимир Володимирович взяв участь у засданні відділу освіти з керівниками навчальних закладів, де обговорювалися перспективні плани дій щодо навчання дітей-ромів. Наразі плануються спільні культурно-освітні заходи з корінним та ромським населенням. Серед присутніх були і представники військомату, які поінформували про призовну кампанію та її законодавчу базу.

Також упродовж місяця представники ініціативної групи проводили рейди по неблагонадійним сім’ям. Наразі такі родини перебувають на контролі служби у справах дітей.

Місцевою владою було ініційоване прохання про спільні рейди у вечірній час місцями відпочинку молоді, щодо виявлення неповнолітніх у таких закладах. Також наступний звітний період планують посилити роботу серед юнаків ромської національності щодо призову до лав ЗСУ, провести роз’яснювальну роботу щодо медичної та освітніх реформ

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).