9 квітня учні 8-го класу Золотоніської санаторної школи-інтернат з метою ознайомлення  з робітничими професіями, які користуються попитом на ринку праці, відвідали місцеве підприємство, що займається виробництвом мінеральної води та дитячого харчування «Еконія».

ТОВ ПІІ «Еконія» – інноваційне підприємство, що   створило першу в Україні спеціальну воду для дітей ТМ «Малятко» і вперше відкрило ринок і культуру споживання дитячої води. Сьогодні «Еконія» – беззаперечний лідер і експерт ринку дитячої води і дитячого харчування. Слідуючи провідним світовим трендам, впроваджуючи інновації у виробництві, компанія зростає і розвивається. Зараз портфель компанії включає цілий ряд успішних брендів: «Малятко», «Йодо», «Аквуля» і «Чистий ключ».

На початку заходу представники компанії, зокрема менеджер з персоналу Олена Чуєнко та начальник виробництва Сергій Михайловський, продемонстрували відеофільм про роботу свого підприємства та виробництво продукції. У ході проведення екскурсії школярі ознайомилися, з етапами виготовлення мінеральних вод, умовами праці та мотиваційними заходами для працівників. Робітники зміни охоче поділилися з учнями своїм досвідом, особливостями та специфікою виробничого процесу.

В свою чергу фахівці Золотоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру  зайнятості розповіли школярам про послуги служби зайнятості для молоді, можливості отримання консультацій та проходження профдіагностичного тестування для вибору майбутньої професії.