Сьогодні відбулась чергова нарада міських комунальників, цього разу під головуванням начальника УЖКГ Олександра Флоренка. Посадовець повідомив, що шляховики нині проводять ямковий ремонт асфальтного покриття, застосовуючи технологію холодного асфальтування. Наразі працюють на вулицях Благовіщенська та Черкаська. В першу чергу обрано саме ці шляхи, адже Благовіщенська скоро стане знову об’їзною. Хоча й у найближчі день-два припиняти рух вулицею Шевченка не планують.

Також Флоренко зазначив, що сьогодні гостро стоїть питання обрізання та спилювання аварійних дерев. Як повідомив директор КП Міський Водоканал Сергій Кузнєцов, для цього процесу необхідна автомобільна вишка. Там, де можливо, працівники комунального підприємства впоралися самотужки. В свою чергу директор ТОВ “380В” Владислав Восколович зазначив, що транспортний засіб вже від завтра буде відремонтований. За допомогою вишки фахівці виконуватимуть ремонт деяких ліхтарів, що вийшли з ладу та знімуть лазерну ілюмінацію з площі.

Наостанок комунальники попереджають про погіршення погодних умов: в місті очікуються опади у вигляді мокрого снігу. Місто забезпечено сумішшю для посипання доріг, а шляховики готові до ліквідації чергової негоди

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).