Сьогодні у Золотоноші відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції COVID-19) на території міста Золотоноша, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення  санітарного  та епідемічного  благополуччя  населення»,    ввести обмежувальні заходи на території міста Золотоноша з 00год.00хв. 12.03.2020 до 03.04.2020 року, а саме:

1.

– призупинити освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти усіх типів, форм власності міста Золотоноша встановивши карантин;

– обмежити проведення спортивних заходів на території міста Золотоноша;

– призупинити роботу кінотеатрів, музеїв, культурно-масових заходів, тощо;

– призупинити роботу розважальних закладів;

– забезпечити обмеження проведення масових заходів на території міста (більше 60 осіб), до участі в заходах допускати лише осіб, які пройшли термометрію;

– забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ міста Золотоноша з ознаками інфекційного захворювання.

– організувати посилений дезінфекційний режим в лікувально-                                  профілактичних, оздоровчих закладах, інших соціальних закладах, на підприємствах, незалежно від форм власності, вокзалах, у громадському транспорті, підприємствах торгівлі, громадського харчування, місцях масового перебування людей.

 – рекомендувати роботодавцям дозволити працювати дистанційно батькам, які мають дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

 1. На період очікуваної епідемії корона вірусу рекомендувати КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» надати перелік засобів індивідуального захисту медичного персоналу для виділення коштів на його придбання.

Відповідальні : Антонова В.О.

Термін : 12.03.2020

 1. Віддлу освіти Золотоніської міської ради:

– забезпечити виконання п.1 цього протоколу;

– внести корективи до навчальних планів освітніх програм закладів загальної середньої освіти, спеціалізованих закладів освіти (мистецькі, спортивні школи, тощо);

– організувати навчання з використанням можливостей дистанційної                    освіти, інтернет-ресурсів, тощо;

– забезпечити вхідний санітарний контроль у приміщеннях дитячих, спортивних, соціальних, культурних та спеціалізованих закладів, тощо.

        Відповідальні: Строкань О.М.

        Термін: з 12.03.2020

 1. Керівникам навчальних закладів   освіти  розташованих  на території міста Золотоноша з метою обмеження контакту серед груп учнів, студентів:

 – забезпечити виконання п.1 цього протоколу;

– внести корективи в навчальні плани занять з використанням  можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсів, тощо;

– посилити дезінфекційний режим (проведенням вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в учбових кімнатах, лекційних аудиторіях, місцях спільного користування, гуртожитках);

– не допускати до відвідування закладу учнів, студентів з ознаками   інфекційного захворювання;

 – передбачити в гуртожитках приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ;

– заборонити проведення масових заходів в приміщеннях гуртожитків  навчальних закладів;

– вжити заходів в разі виявлення учня, студента з ознаками респіраторного інфекційного захворювання для його ізоляції від здорових осіб та негайного повідомлення про цей випадок відповідний заклад охорони здоров’я.

Відповідальні: Строкань О.М. – координація, керівники навчальних закладів                        освіти міста.

Термін: з 12.03.2020

 1. Начальнику Золотоніського РУГУ Держпродспоживслужби в Золотоніському районінаправити протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Золотоніської до навчальних закладів освіти м. Золотоноша та забезпечити контроль його виконання.

Відповідальний: Карпенко В.В.

Термін: з 12.03.2020

 1. Структурним підрозділам виконавчого комітету Золотоніської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території міста Золотоноша:

– забезпечити виконання п.1 цього протоколу;

– скасувати, до особливого розпорядження, проведення особистих прийом   громадян в усіх органах місцевого самоврядування;

– посилити дезінфекційні заходи в місцях проведення масових заходів (до   60 осіб), підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях;

– в адміністративних будівлях, приміщеннях Золотоніської міської ради, торговельних закладах та закладах харчування, приміщеннях прийому громадян,  тощо забезпечити вхідний санітарний контроль.

Відповідальні: Керівники структурних підрозділів Золотоніської міської ради, керівники підприємств.

Термін: негайно-до покращення епідемічної ситуації

 1. Відділу внутрішньої політики Золотоніської міськради,  Золотоніському РУГУ Держпродспоживслужби в Золотоніському районі:

– підготувати звернення до голів релігійних установ міста Золотоноша щодо припинення проведення масових богослужінь та попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста і встановлення вхідного санітарного контролю;

– підготувати звернення до керівників будинків культури, кінотеатрів, музеїв, тощо щодо припинення культурно-масових заходів у зв’язку з попередженням розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території міста до 03.04.2020

Відповідальні: Дикий В.М., Карпенко В.В.

Термін: з 12.03.2020

 1. Управлінню економіки виконавчого комітету Золотоніської міської ради, підготувати звернення до керівників торговельних мереж, торгівельно-розважальних закладів щодо:

– забезпечення виконання п.1 цього протоколу;

– недопущення до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання;

– у разі виявлення хворого, з ознаками респіраторного захворювання, вжиття заходів для його ізоляції від здорових осіб та негайного повідомлення про цей випадок відповідний заклад охорони здоров’я;

– забезпечення проведення обробки антисептичними засобами приміщення,  торговельних закладів , закладів харчування, тощо;

 – встановлення вхідного санітарного контролю;

– проведення роз’яснювальної роботи серед працівників про заходи щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом Covid-19;

– посилення дезінфекційного режиму (проведення вологих прибирань з   використанням дезінфікуючих засобів в торговельних закладах та закладах харчування, тощо).

Відповідальні: Остроглазова В.В., керівники підприємств, установ та організацій м.Золотоноша

Термін: з 12.03.2020

 1. Центру соціальної допомоги виконавчого комітету Золотоніської міської ради забезпечити контроль за людьми похилого віку та людей з обмеженими можливостями, які залишились без піклування, організувати доставку продуктів харчування, ліків, тощо на дому.

Відповідальні: Неліна Л.Т.

Термін: невідкладно – до покращення епідемічної ситуації

 1. ПАТ «АТП-17112» :

– забезпечити виконання п. 1 цьго протоколу;

– забезпечити проведення внутрішньої обробки антисептичними засобами громадського транспорту, що здійснюють перевезення пасажирів, на кінцевих зупинках.

Відповідальні: Малишко П.П.

Термін: з 12.03.2020

 1. Начальнику Золотоніського міського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області забезпечити громадській порядок та виконання обмежувальних заходів на території міста Золотоноша.

Відповідальні: Охріменко О.В.

Термін: невідкладно-до покращення епідемічної ситуації

 1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Золотоніської міської ради, рішення прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території м.Золотоноша.
 2. Контроль за виконанням протокольних доручень покласти на першого заступника голови Золотоніської міської ради Масла О.М.