4 травня секретар міської ради Наталія Сьомак, керівник управління праці та соціального захисту населення Тетяна Лукомська, директор КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» Лариса Насальська, заступник директора КП «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Подолинний та голова спілки «Союз Чорнобиль» Віктор Харін зустрілися разом, аби детально обговорити питання покращення медичного обслуговування «чорнобильців» та забезпечення їх необхідними ліками.

Нагадаємо, що напередодні Дня пам’яті Чорнобильської трагедії традиційно відбулася зустріч ліквідаторів аварії з народним депутатом Верховної Ради Віталієм Войцехівським та секретарем міської ради Наталією Сьомак. Як зазначалося у інформаційному виданні Золотоноша.City , найактуальнішими питаннями для зібрання стала  медицина. А саме палати, які у 2012 році облаштували у кожному відділенні Золотоніської багатопрофільної лікарні для чорнобильців. І наступне обговорення велося навколо коштів, які виділяють по програмі «Турбота» для оздоровлення.

Тож, за пропозицією Наталії Олексіївни вирішили внести зміни до вищевказаної програми, і кошти, виділені на лікування пільгових категорій, використати більш ефективно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).