29 березня під керівництвом Наталії Сьомак, секретаря міської ради, відбулась апаратна нарада за участю першого заступника міського голови Олега Масла, заступника міського голови Олександра Флоренка та керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Золотоніської міської ради, під час якої керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності за звітний період, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та окреслили плани на найближчий період.

За інформацією начальника УЖКГ Артема Харіна на вулицях міста розпочато сезон дорожніх робіт. Вже на другорядних вулицях, особливо на важко проїзних та грунтових, проводиться комплекс робіт з вирівнювання поверхонь, облаштування піщано-щебеневого покриття та ущільнення цього покриття дорожніми катками. Станом на сьогодні зазначені роботи здійснені на вул. Заплавна, вул. Воїнів Миротворців та вул. Матвія Донцова.

Як повідомила Людмила Неліна, директор ЦНСП, працівники центру активно проводять роботи з внутрішньо переміщеними особами. Втім, трапляються такі ситуації, що переселенці з інших громад перереєстровуються тут, щоб отримувати саме від золотоніського ЦНСП допомогу. Очільниця відмітила, що за результатами роботи 2022 року на обласній колегії було визначено, що тільки у Золотоніській громаді під час війни відновилась соціальна робота з дітьми. Також подякою Міністерства соціальної політики відзначено завідувача відділу соціальної роботи Анну Примак, яка власними зусиллями змогла отримати допомогу у вигляді 700 наборів для переселенців від благодійного фонду Рональда МакДональда та організувала на Новий рік за допомогою місцевих жінок-підприємців вручення 90 наборів дітям, які стоять на обліку у центрі.

На території КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» сумлінно проводяться роботи з благоустрою. Директор медичного закладу Лариса Насальська зазначила, що значна увага також приділяється перспективному плану розвитку – об’єднання лікарень.  За допомогою жіночого фонду у приміщенні лікарні буде облаштовано жіночий кабінет, де жінки, які мають певні вади, або над якими вчинили насилля, зможуть отримати консультацію у лікаря. До того ж, щомісячно до медзакладу приїжджає гінеколог, який поступово проводить відбір жінок для оперативного лікування.

Відділ освіти проінформував присутніх про високі досягнення учнів і вчителів на обласних конкурсах та олімпіадах . Якщо говорити про обласний рівень олімпіад – Золотоніський район перебуває на ІІІ місці у рейтингу, а Золотоніська громада на І місці серед інших громад району. Також донедавна відбувся обласний конкурс «Учитель року», у якому наш педагог золотоніської школи №6 Галина Ситник здобула заслужену перемогу. Додатково повідомили, що весняні канікули для дітей проходитимуть з 3 по 9 квітня.

Старости сіл громади активно проводять роботи з благоустрою: наводять лад на місцевих кладовищах, здійнюють роботи з видалення порослі, аварійних дерев та їх кронування, словом, проводять весняну толоку.

Загалом усі структурні підрозділи працюють у штатному режимі, підтримуючи стабілізацію роботи. По завершенню апаратної наради надано відповідні доручення відповідальним особам за різними напрямками роботи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).