Для всіх українських сільськогосподарських підприємств посівна кампанія цього року важка і не стабільна. Та господарники вперто йдуть до своїх цілей: обробляють, орють і сіють свої землі. Наштовхуються на певні виклики, вирішують їх і йдуть далі.

– З паливно-мастильними матеріалами спрацювали на випередження, на весняно-польовий комплекс робіт вистачить, – ділиться ситуацією, що склалася на підприємстві директор ПП «Крупське» Володимир Барвет. – На жаль, у цей складний час ми потерпаємо фінансово. Немає реалізації тої продукції, яка чекала весни. Європа страждає від нехватки олії, а у нас лежить 500 тонн насіння, яке ми не можемо реалізувати.

Засоби захисту рослин підприємство закупило минулого року, мінеральні добрива – ще восени. Уже відсіяли близько 70 % площі. Ключові культури – соняшник, пшениця й кукурудза. Із 2150 га наявних ділянок землі, 400 гектарів займає пшениця, решта ділять між собою кукурудза і соняшник. Основна ставка зроблена на кукурудзу.

Вперше цьогоріч додатково засіють кукурудзою 15 гектарів площі колишнього саду. Попередньо на ділянці провели плідну роботу: зрізали всі дерева і викорчували коріння.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).