З метою інформування клієнтів служби зайнятості про порядок роботи, реєстрації та відвідування Золототоніської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості, знайомство з функціонально-просторовими секторамита особливостями їх роботи 13 вересня 2018 року було проведене інформаційний семінар із загальних питань зайнятості та стану ринку праці. До участі у семінар було запрошено головного спеціаліста відділу забезпечення наповнення бюджету Головного управління ПФУ в Черкаській області Золотоніського відділу обслуговування громадян Наталію Гуримську та начальника Золотоніського відділу обслуговування громадян Людмилу Луцик .

Профконсультант філії Надія Журавльова проінформувала запрошених 31 безробітних про вільні робочі місця та вакантні посади, ознайомила з послугами служби зайнятості, правами та обов’язками зареєстрованих громадян.

Питання, які обговорювались на зустрічі представниками Головного управління ПФУ: реформування пенсійної системи, легальні трудові відносини та використання дистанційних форм надання послуг громадянам.

Людмила Луцик розповіла про переваги легальної зайнятості, звернув увагу присутніх на тому, що лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише офіційна заробітна плата впливатиме на розмір майбутньої пенсії. По закінченню, всі учасники семінару мали можливість задати питання та отримати вичерпну консультацію з даних тем. Також було проведено флеш-моб «Ми за легальний заробіток».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).