Представники ТОВ Підприємства з іноземними інвестиціями «ЕКОНІЯ», що в Золотоноші, одержали необхідні роз’яснення та методичні рекомендації щодо уникнення в подальшому рейдерського захоплення об’єкту. З приводу такої спроби 19 липня вони попередньо звернулись до ГУ юстиції в області. Ситуацію розглянули під час засідання антирейдерського штабу, що відбулось в ОДА під керівництвом першого заступника очільника області Віталія Коваля.

Зауважимо, наприкінці минулого тижня група осіб, зайшовши через пункт пропуску підприємства, намагалася заблокувати його роботу. Натомість невідомі  пред’явили інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, де було зазначено власником вищевказаного комплексу будівель ТОВ «КАПІТАЛ ІНВЕСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ». Завдяки злагодженим діям правоохоронців, захоплення вдалося уникнути. Натепер відкрито кримінальне провадження, триває слідство.

У результаті розглянутого питання члени штабу виявили низку невідповідностей в матеріалах, наданих ТОВ «КАПІТАЛ ІНВЕСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ», зокрема щодо механізму реєстрації права власності на зазначений об’єкт.

Водночас фахівці Головного територіального управління юстиції у Черкаській області поінформували присутніх на засіданні представників ТОВ «ЕКОНІЯ» щодо можливості оскаржити рішення державного реєстратора про проведену реєстрацію шляхом звернення до Міністерства юстиції України та надали методичну допомогу в подачі відповідної скарги.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).