За 2019-2020 навчальний рік в Золотоніській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 завершено кілька великих проєктів, ініційованих адміністрацією школи та підтриманих міською владою: зроблено новий дах, капітальний ремонт бібліотеки та другого поверху приміщення.

Сучасна будівля школи була здана в експлуатацію 31.08.1978 року. Згідно тогочасного проєкту шатровий дах був не передбачений. За роки він став місцем збору води, що спричиняло великі протікання та небезпеку, фактично було зруйновано шкільну бібліотеку. Ремонтні роботи даху розпочалися ще 2017 року. Тоді було перекрито спортивний зал та їдальню, згодом увесь другий поверх, а на початку 2020 завершено спородження даху над триповерховою секцією.

Після заміни перекриття другого поверху школи було зроблено капітальний ремонт бібліотеки: відшпакльовано та пофарбовано стіни, встановлено підвісну стелю, покладено кахель на підлогу, замінено електропровід.

Підлога другого поверху школи була встелена лінолеумом, який за роки використання зовсім зносився. Зважаючи на те, що найбільш ефективно та економно на сьогодні є покриття кахелем, було здійснено таку заміну.

У 2020 році оновлено ще й освітлення в усіх класних кімнатах: установили сучасні енергозберігаючі лампи.

Цьогоріч планується ремонт харчоблоку та оснащення меблями відремонтованої бібліотеки. Усі ці проєкти вдалося реалізувати за кошти державного та міського бюджетів, за підтримки й розуміння владою міста нагальних потреб школи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).