У Золотоноші нестандарто відсвяткували День миру. Спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій зарядила позитивом усе місто, їх святкування давно вийшло за межі навчального закладу.

З 14:00 на площі Героїв Майдану розпочалися майстер-класи: «Голуб миру» та фейсарту. Увагу перехожих привертала фотозона та алея малюнків, які діти підготували заздалегідь.Усі містяни могли долучитися до оформлення банера, зображуючи свою мрію.


Учні школи навіть здійснили одні із мрій відвідувачів центру соціальної допомоги відділення денного догляду дітей з особливими потребами, подарувавши їм солодощі та приємні хвилини спілкування. 


Головним акордом свята став флешмоб «Яскравий світ», у виконанні всієї шкільної родини.


У нашому дійстві взяли участь жителі міста, міський голова  Віталій Войцехівський, його заступники і меценат міста Людмила Русаліна, яка подарувала усім учасникам свята солодкі подарунки та закликала брати участь у особливому конкурсі малюнків.

“Цей конкурс малюнків має символічну назву, “Мирна Україна”. Започаткований він благодійним фондом “Разом”, усі учасники художнього змагання отримають солодкі подарунки, а переможці – грошові премії. Вірю, що такі особливі та креативні вихованці спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій, будуть у числі призерів конкурсу. Дякуємо за гарний настрій, нехай у нашій державі панує мир”, – додала меценатка.

Мабуть, мир – найзаповітніша мрія усіх присутніх на заході людей. 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).