28 лютого у Золотоноші розпочав свою роботу Всеукраїнський пункт об’єднання ГО “ВПО УКРАЇНИ”. Засновники хабу Максим Ткаченко та Сергій Козир спільно з народним депутатом Віталієм Войцехівським, за участі міської та районної влади поділились з переселенцями подальшими планами функціонування громадської організації та відповіли на усі нагальні питання.

«Ми – такі самі як і ви. Ми хочемо, щоб ви у це вірили і знали, що ви не одні. Допомога вам – це наш обов’язок» – звернувся до переселенців Максим Ткаченко.

У день відкриття пункту об’єднання була проведена перша видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових та гігієнічних наборів сімʼям, які заздалегідь зареєструвались у гугл-формі. Стосовно наступної видачі допомоги переселенці будуть попередньо повідомлені.

Надалі туди можна прийти зареєструватися на гуманітарну допомогу, перевірити свою реєстрацію у базі, звернутися за юридичною та психологічною допомогою, за інформаційною допомогою з питань житла та працевлаштування, поспілкуватися та випити гарячого чаю.

На зустрічі були присутні люди із різних куточків України, які вимушені були покинути рідну домівку і знайти свій прихисток на Золотоніщині. Віра Зубар приїхала ще 7 квітня минулого року із м. Куп’янська, Харківської області. Оселилася із родиною у селі Благодатне, звідки родом її мама. Зі слів переселенки, люди дуже задоволені цією допомогою та вдячні засновникам і владі за підтримку ВПО, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Не зупиняємось та працюємо далі!

Все буде Україна!

Всеукраїнський пункт об’єднання ГО “ВПО УКРАЇНИ” знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 70, каб. №6.

Звернутися за детальною інформацією можна за посиланнями:

Instagram – https://www.instagram.com/vpo.ua/

Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100087498843682

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).