10 грудня у Меморіальному парку відкрили монумент загиблим захисникам України. За ініціативи ГО «Спілка учасників АТО та волонтерів» на чолі з Лесею Шкурко, спільними силами міської та районної рад таку довгожданну скульптуру встановили у Золотоноші. З двох боків від неї височіють стели з фотографіями героїв. На відкриття меморіалу прийшли посадовці, очільники міста і району, учасники спілок, військові, жителі міста.

– На цю подію ми всі чекали давно. Я впевнений, що пам’ятник стане місцем єднання справжніх патріотів. Дякую матерям героїв за терпіння, спілці учасників АТО за ініціативність і цілеспрямованість. Слава нашим героям і Україні! – промовив народний депутат України Віталій Войцехівський.

Голова спілки Леся Шкурко подякувала всім, хто взяв участь у створенні споруди.

Очільниця Золотоніської РДА Ірина Тернова звернулася до присутніх з проханням пам’ятати хлопців не лише в календарні дати, а й згадувати, проходячи повз монумент.

– Саме завдяки цим відважним воїнам, ми сьогодні можемо збиратися і вільно жити у нашій країні. Вічна пам’ять, – сказала чиновниця.

Голова районної ради Борис Євмина, побажав, щоб більше таких пам’ятників не відкривали, щоб настав спокій і мир в країні.

– Дякую всім причетним до створення і встановлення скульптури, облагородження території навколо. Всім, хто фізично й морально допоміг наблизити цей день, – зазначила секретар міської ради Наталія Сьомак.

З промовою виступили автор монументу Микола Дзецина, тато героя Борис Харченко і поетеса з Канева, кавалер ордену Княгині Ольги, член спілки письменників України Віра Носенко.

7 років минуло з часу вторгнення російських окупантів на територію України. За цей час18 найкращих синів Золотоніщини, наших земляків віддали своє життя за свободу і мирне небо над Україно. Згадаймо їх поіменно: Сергій Єпіфанов, Валентин Чурута, Сергій Лазенко, Максим Харченко, Євгеній Чуйченко, Євген Півень, Руслан Шеремет, В’ячеслав Гага, Віталій Вергай, В’ячеслав Хорошковський, Євген Коваленко, Сергій Риженко, Назар Крупка, Олександр Бугаєнко, Василь Жиденко, Антон Андрушко, Олександр Коломієць та Юрій Фурт.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).