Щороку 30 вересня Україна відзначає День Усиновлення – свято добра, віри, надії, любові, яке співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Цього дня сім’ї усиновлювачів, які усиновили дітей за останні три роки, та діти-вихованці дитячих будинків сімейного типу отримали солодощі та подарунки.

Батьківство – це велике щастя і одночасно велика відповідальність.
Наша країна поповнюється людьми, які небайдужі до чужої долі. Серед них і люди, які зігрівають дітей, що залишились без батьківського піклування у своїх родинах, даючи їм надію на щасливе дитинство, краще майбутнє. Це батьки-усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники.

Пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, залишається усиновлення. У місті проживає 30 сімей, які виховують 39 усиновлених дітей. Одна сім’я виховує 5 усиновлених дітей, ще одна – трьох та три сім’ї виховують по двоє усиновлених дітей.

На обліку кандидатів в усиновлювачі перебуває 1 подружня пара. А на початку року одна сім’я кандидатів в усиновлювачі поповнила свою родину двома дітьми.

Напередодні свята родини, де є усиновлені дітки, отримали солодкі подарунки від міської влади та благодійників. Хотілося б, щоб всі діти, які залишаються без батьківської опіки, не знали, що таке інтернатні заклади, в жили у сім’ї, щоб за кожним із них прийшли мама і тато.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).