Постсвяткові дні для місцевих обранців Золотоніської громади стартували з позачергової сесії, що відбулася о 9 годині. У зібранні взяли участь 20 депутатів. На порядок денний було винесене єдине питання: внесення змін до міського бюджету, а саме «Реконструкція незавершеного будівництва критого басейну гімназії ім. С. Д. Скляренка». Пише Золотоноша.Сіті.

Як повідомив Золотоніський міський голова Віталій Войцехівський, басейн у гімназії – серед об’єктів, які пройшли погодження на виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку. Подальша процедура – підписання документів. Під виділену державою суму – оголошення тендерної процедури.

– Тішить те, що справа зрушила з мертвої точки на початку року, а не в липні-серпні, коли кошти для будівництва, буває, надходять у кінці листопаду, і до завершення поточного року не встигаємо провести запланованих робіт, − сказав Віталій Войцехівський. – Для реконструкції басейну у 2021 році ми передбачили у бюджеті 1,5 млн гривень. Але ще потрібно додатково виділити 566 тисяч гривень, щоб усі формальності з нашого боку були виконані.

Під час голосування 20 золотоніських депутатів були одностайними у своєму рішенні і підтримали виділення додаткових коштів. Однак Олексій Слюсар, Юлія Зінченко та Володимир Бамбула поставили кілька питань, які їх цікавили.

Зокрема, наразі з міського бюджету на будівництво басейну вже витрачено більше 3 млн гривень.

– Басейн буде дворівневим. Його максимальна глибина − 1,45 м. Глибина води регулюється відповідно до віку відвідувачів, − уточнив перший заступник міського голови Олег Масло. – Для дітей віком до 10 років глибина буде 60 см на вищому рівні і 90 − на другому, нижчому.

Відвідувати басейн зможуть учні усіх шкіл громади.

Задля цього буде складено графік, планується на уроках фізкультури запровадити плавання.

Директор гімназії Любов Денисюк запросила колег відвідати будівництво і пересвідчитися на власні очі, який об’єм робіт вже виконано.

Насправді зроблено чимало, − додав Віталій Войцехівський. – Можливо, усіх робіт відразу й не помітно. Підведені усі необхідні підземні комунікації, облаштовано пандус, закуплено вітражі та плитка для облицювання підлоги. Але ще треба закупити обладнання для очищення води, для вентиляції тощо.