Створення комфортних та безпечних умов для відпочинку в лісі – одне із важливих завдань Золотоніського держлісгоспу. Саме для цього лісівники зводять рекреаційні пункти, де подорожні можуть зупинитися, перепочити, насолодитися свіжим лісовим повітрям, перекусити.
У Золотоніському лісгоспі налічується 10 таких пунктів відпочинку. Вони просто, але водночас дуже продумано облаштовані – мають дерев’яні столи під накриттям, лави, місця для багаття та для сміття, дитячі ігрові зони.
Однак і таке «нехитре» господарство потребує постійного догляду. Щороку працівники здійснюють реконструкцію рекреаційних пунктів: ремонтують, фарбують, оновлюють конструкції та аншлаги. Крім того, вивчають потреби громадськості та створюють нові зони відпочинку в найвідвідуваніших лісових місцинах.
Золотоніські рекреаційні пункти традиційно користуються популярністю. Лісівники зацікавлені створити всі умови для відпочинку відвідувачів, щоб максимально захистити ліс від загорянь. Саме тому облаштовують місця для багаття, мангали, смітники, цим самим контролюють перебування громадян у лісі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).