12 травня у бібліотеці знову зібралися на майстерки поціновувачі рідної мови, щоб із досвідченою педагогинею пані Тетяна Синьоок (Шкарлутою) філірувати свої знання української мови.

Цього разу виявили бажання поспілкуватися та попрактикуватися більше читачів. Вони разом із Тетяною Миколаївною ознайомлювались та розвивали свою компетентність, розрізняли власне українські слова і запозичені, розвивали логічне мислення, спостережливість та вміння відшукати іншомовні слова серед інших.

Цікавою була інформація про те: що слова які починаються на а всі іншомовні ; які в своєму складі мають букву ф – запозичені; немає спрощення в іншомовних словах. Говорили і про виняток спрощення, та провели дослідницьку роботу, шукаючи значення свого імені .

Вже традиційно завершувалися майстерки улюбленим школярами Кахутом на тему спрощення та наголосу.

Одним з елементів майстерок було використання мультимедійних засобів. Педагогиня та школярі залишились задоволеними від спілкування.

Нагадаємо, це вже друга зустріч викладачки  з охочими вивчати рідне слово. Попередня відбулася 5 травня у приміщенні центральної бібліотеки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).