Як інформує провідний спеціаліст ДВ РАЦС Тетяна Швед, у жовтні Золотоніським державним відділом реєстрації цивільного стану зареєстровано 20 народжень: 8 хлопчиків – Максим, Владислав, Костянтин, Андрій, Віктор, Денис, Дмитро, Серафим і 12 дівчаток – Поліна, Вероніка, Олександра, Владислава, Аріна, Соломія, Дар’я, Мирослава, Софія, Злата, Анна, Єва. Дев’ятеро малюків є першими у своїх родинах, шестеро – другими, Денис та Мирослава – третіми, Андрій та Поліна – четвертими, а Олександра – п’ятою.

Протягом минулого місяця під вінець стало 12 пар. У 8-и з них обоє молодят стали на весільний рушник вперше, у трьох – обоє наречених взяли шлюб вдруге, в одній парі – один з молодят одружився повторно.

У жовтні зареєстровано 12 розлучень за згодою сторін і стільки ж – за рішенням суду. Найдовший шлюб тривав 29 років, найкоротший – три.

33 золотонісці залишили цей світ протягом жовтня: 19 чоловіків та 14 жінок. Вік наймолодших з померлих – 39 років серед чоловіків та 54 серед жінок, найстарших – 95 і 90 відповідно.

Джерело: громадсько-політична газета “Златокрай”

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).