За підтримки Черкаського обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА молодіжна громадська організація „Центр розвитку молоді” та у співпраці із службою у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту  розпочали реалізацію проєкту „Територія успіху”. 29 та 30 червня у молодіжному просторі в РБК відбувся молодіжний нетворкінг.

Заняття, що проходили у форматі неформальної освіти, обміну досвідом, покликані мотивувати молодь до громадської відповідальності та розвиватимуть лідерські навички та навички проєктного дизайну. Учасники проєкту розвивали навички командної співпраці, ефективної комунікації, вчилися проводити дослідження проблем молоді у громаді. Серед труднощів, які хвилюють молодь – необхідність розвивати  екологічну свідомість, проблеми безпритульних тварин, вживання наркотиків, небезпека, пов’язана з закинутими будівлями, дозвілля молоді.

До розробки програми тренінгів та їх проведення долучилися учасники МГО – Лілія Титаренко та Валентина Третяк – випускниці програми „Молодіжний працівник”.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).