У другій і третій амбулаторіях міського Центру медико-санітарної допомоги з’явилися по дві «плазми». Екрани призначені для інформування пацієнтів про профілактичні та оздоровчі процедури, правильний поетапний графік загартування, календар щеплень тощо. Програма орієнтована на допомогу батькам у вихованні малюків, а також нагадує про необхідні профілактичні прийоми для дорослих. Про це пише zoloto.city

Один телевізор розміщений біля кабінету сімейного лікаря, інший – біля педіатра.

 – Це один із сучасних способів санітарної освіти з метою залучення пацієнтів до активної участі в охороні власного здоров’я, своєрідні сучасні санбюлетні, електронна реклама. У коридорі, де діти очікують черги до педіатра, на екрані транслюються мультфільми. Через кожні вісім хвилин їх перериває «реклама». У ній демонструється календар щеплень, профілактика дитячих інфекційних захворювань, важливе значення грудного вигодовування, актуальні й необхідні питання та поетапна інструкція їх виконання. До прикладу, інформація про те, як покращити дитячий імунітет чи скласти правильний раціон харчування та графік загартування для немовляти, – розповіла про новинки директор Центру Віра Антонова. І підкреслила: усі мультфільми – сучасні, але виключно українською мовою.

Для дорослих на екранах транслюється профілактика серцево-судинних захворювань, обструктивних захворювань легенів та поради, як вберегтися від важких інфекційних захворювань.

Такий ненав’язливий, постійний контакт з людьми допоможе краще зрозуміти й усвідомити необхідність збереження здоров’я й ліквідувати медичний «лікнеп» для пацієнтів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).