Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одним з найголовніших завдань для лісівників Золотоніщини є недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація.
У Деньгівському лісництві Золотоніського лісгоспу лісівники та рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі.
Мета навчань – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві. Участь у навчаннях взяли начальник Золотоніського районного відділу ДСНС Пилипенко Олександр, начальник 6 ДПРЗ Битяк Сергій та головний лісничий Золотоніського лісгоспу Міщенко Ігор.
Для гасіння умовної лісової пожежі задіяли 8 одиниць пожежної техніки, працівників державної лісової охорони, працівників 8 ДПРЧ 6 ДПРЗ в Черкаській області.
На навчаннях продемонстрували різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірили боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж. Крім того, відпрацювали взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж. Навчання пройшли добре, усі спрацювали злагоджено. Важливо, що працює система координації між службами.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).