У п’ятницю, 7 жовтня, до благодатнівської родини завітали начальник Золотоніської районної військової адміністрації Ірина Тернова, перший заступник міського голови Золотоноші Олег Масло, заступник начальника Золотоніського РКЦТ та СП підполковник Володимир Філімонов. Посадовці вручили орден “За мужність” III ступеня мамі загиблого Героя – Олександра Сороки.

Про це повідомляє видання Золотоноша.City.

У Благодатному синовий орден вручили матері

Загиблому Герою присвоїли орден за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Олександр Рустемович народився 31 серпня 1997 року. Він загинув 22 березня, захищаючи Маріуполь. Був контрактником, службу проходив у Миколаєвській 36 бригаді, танковому батальйоні. До речі, Саша уклав контракт на проходження військової служби вже вдруге, перший договір був у 2016 році. У Миколаєві й одружився.

Після масованих обстрілів Миколаєва, його 21-річна дружина Марина разом з маленьким сином Данилом, якому у січні ледве виповнився рік, переїхала до Благодатного, де проживає разом з мамою чоловіка – Оленою Григорівною.

— Ми глибоко співчуваємо вашій родині. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Поділяємо горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи, – сказала Ірина Тернова.

Посадовці висловили мамі вдячність та шану за те, що виховала патріота та справжнього захисника України.

Олександр Сорока назавжди залишиться молодим, він не дожив до свого 25-річчя 5 місяців.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).