Золотоніським міськрайонним центром зайнятості активно впроваджуються нові методи роботи та надання послуг. На виконання домовленостей про співпрацю спільно з  Золотоніським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги 26 березня 2018 року під час проведення семінару для військовослужбовці та учасників АТО відбулося скайп-консультування учасників семінару з правових питань. Директор Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Сергій Брус,  ознайомив цільову аудиторію з системою безоплатної правової допомоги в Україні, її завданнями та функціями. За юридичною допомогою звернулося двоє осіб. Проблеми, з якими вони зіткнулися, стосувалися сімейного та земельного права.

В свою чергу профконсультант центру зайнятості Журавльова Надія  провела презентацію послуг служби зайнятості з пошуку та підбору підходящої роботи, можливості проходження навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Робота в режимі он-лайн дозволяє не лише швидко й оперативно отримати відповіді на актуальні питання, а й заощадити час. Надалі фахівці Золотоніського міськрайонного центру зайнятості будуть впроваджувати дані методи роботи й для інших категорій населення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).