У вихідний день 29 березня, у післяобідню пору, мешканець Золотоноші  помітив, як кілька молодих людей вивантажують сміття з причепа легковика на околиці міста. Пише zoloto.city.

Мало того, що небайдужий мешканець міста вступив у полеміку з «хазяями», так ще й зняв їхнє «паскудство» на телефон. Не для того, щоб у вільну хвилину милуватися безчинством, а щоб викласти у соцмережі. Окрім громадського осуду, шквалу гніву і «публічності», «герой» переписки отримав ще й візит правоохоронців, які склали протокол за порушення правил благоустрою, і виклик на засідання адміністративного органу. Цей містянин – частий гість адмінкомісії при Золотоніського міськвиконкомі. Гадаємо, цього разу максимального розміру штрафу йому не уникнути.

Ось як прокоментував цю ситуацію начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко:
29 березня в соц мережах небайдужі громадяни опублікували відео з порушення правил благоустрою. А саме – один з містян забруднював землі загального користування, викидуючи сміття з причепа своєї автівки. На наступний ранок муніципальним інспекторам, спільно з національною поліцією, вдалося визначити порушника і йому було оформлено протокол про адміністративну відповідальність згідно ст. 152 КУпАП. Звертаюсь до всіх Золотонісців – у разі фіксації подібних та інших порушень правил благоустрою, одразу повідомляйте нас через соцмережі чи на номер гарячої лінії міського голови (2-39-45). Будемо дуже вдячні за допомогу!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).