⚡️ Золотоніські енергетичні мережі: повідомили про введення аварійних графіків відключення у 2 черги (підприємства/населення).

✅ Завдання: спільно з управлінням ЖКГ продовжити проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо зменшення навантаження на енергосистему в пікові години.

? КП «Міський водоканал»: доповіли про необхідність заміни близько 100 метрів труби системи водопостачання на вулиці Незалежності з метою уникнення повторних поривів.

✅ Завдання: розпочати роботи на системі водопостачання но вулиці Незалежності. Забезпечити відновлення благоустрою на місці здійснення робіт.

? ПрАТ «Янтарь»: доповіли про завершення ремонтних робіт, пов’язаних із пожежею в багатоквартирному будинку но вулиці Незалежності 59/1.

✅ Завдання: завершити заготівлю піщано-соляної суміші на осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

? ТОВ «380V»: керівник відзвітувався про роботу підприємства в штатному режимі та регулярне виконання заявок управління ЖКГ із відновлення вуличного освітлення.

✅ Завдання: в найкоротші терміни відновити вуличне освітлення поблизу багатоповерхівки на вулиці Шевченка, 109, де минулого вечора сталася ДТП. В результаті пригоди пошкоджено опору лінії електропередач.

? Дорожні служби: доповіли про завершення аварійних робіт з ремонту дорожнього покриття у Золотоноші та початок робіт у селах громади.

✅ Завдання: підготувати звіт про початок робіт з аварійного ямкового ремонту в селі Крупське.

? Служба благоустрою: очільниця служби благоустрою доповіла про регулярне виконання заявок внутрішньо переміщених осіб на надання допомоги у вигляді твердого палива (дров) для обігріву житла. Додатково повідомила про завершення робіт з консервації міського фонтану.

✅ Завдання: надати звіт про виконані заявки на надання допомоги у вигляді твердого палива.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).