Золотоніські енергетичні мережі: повідомили про готовність підприємства до ліквідації аварійних ситуацій в разі їх виникнення.

Завдання: спільно із управлінням ЖКГ здійснити роз’яснювальну роботу серед мешканців громади щодо економії електроенергії в пікові години споживання з метою зменшення навантаження на електромережу.

КП «Міський водоканал»: доповіли про ліквідацію двох масштабних поривів на системі водопостачання міста на вулиці Новоселівська та завершення робіт з укладання каналізаційної труби на вул. Баха, 65. Додатково повідомили про початок опалювального сезону КП «Золотоніська багатопрофільна лікарня».

Завдання: надати звіт щодо стану робіт на аварійній ділянці самоплинного колектору на вулиці Шевченка.

ПрАТ «Янтарь»: доповіли про пожежу, що виникла цього тижня на балконі одного з багатоквартирних будинків. За словами директора підприємства, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки – зберігання легкозаймистих речовин. У результаті пожежі пошкоджено чотири балкони та під’їзд багатоквартирного будинку.

Завдання: вжити комплекс заходів щодо ліквідації наслідків пожежі. Спільно з управлінням ЖКГ здійснити роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки.

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив про завершення робіт із заміни ліхтарів вуличного освітлення в селі Крупське. Також проінформував про часткове відключення вуличного освітлення з метою зменшення навантаження на електромережу.

Завдання: надати звіт щодо виконання заявок Управління ЖКГ стосовно заміни та ремонту ліхтарів вуличного освітлення.

Дорожні служби: доповіли про завершення аварійних робіт із ремонту дорожнього покриття в Золотоноші та початок робіт в селах громади.

Завдання: підготувати звіт про виконані роботи з аварійного ремонту дорожнього покриття.

Служба благоустрою: очільниця служби доповіла про завершення робіт із санітарної обрізки зелених насаджень на території КП «Золотоніська багатопрофільна лікарня». Додатково розповіла про початок виконання заявок внутрішньо переміщених осіб на доставку твердого палива (дров) для обігріву житла.

Завдання: розпочати санітарну обрізку зелених насаджень в селах громади.

Нараду відвідали представники поліції та розповіли про старт пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади». Начальник Золотоніського РВП ГУНП Олександр Охріменко та його заступники розповіли про функції поліцейського офіцера громади та перші успіхи цього проєкту. Станом на сьогодні на території громади вже приступив до виконання своїх службових обов’язків перший з двох офіцерів – Роман Авраменко. Свою службу він несе у селі Благодатне. Староста села Дмитро Шевченко відзначив ефективність роботи та зменшення кількості правопорушень.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).