У Золотоніському центрі вакцинації дві дози наразі отримали 5,5 тисяч людей. У середньому за день вакцинується майже 300 осіб.

У донедавна пустуючому інфекційному відділенні Золотоніської багатопрофільної лікарні з’явилося троє пацієнтів з діагнозом COVID-19.

– Наразі ситуація з коронавірусом трохи насторожує, бо збільшується кількість хворих, – сказав в. о. директора КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» Владислав Гаркавий. – В інфекційному відділенні після кількатижневої перерви маємо нових хворих. Їхній стан – середньої важкості, вони перебувають на кисневому забезпеченні, ще у трьох пацієнтів виявили підозру на коронавірусну інфекцію.

За словами посадовця, якщо хворих буде більше 10, то залучатимуть ковідні бригади. Директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Лариса Насальська додала, що вакцини нині достатньо. Кожен, хто хоче убезпечити себе від коронавірусу та нового штаму має вибір, якою вакциною краще провести щеплення. У Золотоніському центрі вакцинації дві дози наразі отримали 5,5 тисяч людей. У середньому за день вакцинується майже 300 осіб.

У міській раді планують запровадити мотиваційну ставку для лікарів. Про це заявила заступниця міського голови Мар’яна Ніщенко. Надбавка до основної зарплати залежатиме від кількості пролікованих хворих і внесених у базу даних Національної служби охорони здоров’я. Посадовиця переконана, що це суттєво покращить якість надання медичних послуг населенню.

Головний лікар Золотоніської лікарні матиме заступника з хірургічного напрямку. На цю посаду призначено хірурга з чималим досвідом роботи Сергія Примака. З 2 серпня розпочато конкурсну процедуру на заміщення вакантної посади директора Золотоніської багатопрофільної лікарні. Визначена конкурсна комісія по відбору кандидатур на цю посаду. Виконуючим обов’язки на період оголошення конкурсу залишається Владислав Гаркавий.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).