Лікарі вторинної ланки Золотоніської багатопрофільної лікарні працюють в єдиній інформаційній мережі з медиками міської первинної медицини. Пише Золотоноша. сіті. За словами заступника директора ЗБЛ Ігоря Луценка, система має певні технічні нюанси, але в цілому із своїм завданням вона справляється. На базі амбулаторії №3, що знаходиться у Золотоноші на вулиці Баха, 32, організоване чергування педіатрів та сімейних лікарів у вихідні. Відповідно до графіка чергувань медики приймають пацієнтів у суботу з 8 до 15 години, а в неділю – з 8.00 до 13.00.

Налагоджений процес забору аналізів у хворих в амбулаторіях сіл Золотоніської громади − Благодатному і Деньгах. Велика підмога в організаційних моментах відчувалася з боку старост Дмитра Шевченка та Наталії Сергієнко, а також завідувачів сільських амбулаторій.

Як запевнив Ігор Луценко, розроблений пакет платних послуг для населення. Інформація про них розміщена на інформативному стенді у касі лікарні, а також на моніторі, що розташований у реєстратурі. Профогляди – одна із складових платних послуг.

Як показав аналіз діяльності пологового відділення ЗБЛ, різниця між витратами та прибутками тут складає мінус 2 мільйони гривень щомісяця. Тож, виникає питання щодо доцільності утримання цього відділення. Роглядається можливість залучення ще одного пакета від Національної служби здоров’я – пологи в лабораторних умовах, а також облаштування ургентних ліжок пологового відділення у хірургічному.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).