28 березня 2018 року профконсультантом центру зайнятості Журавловою Надією було організовано екскурсію на ТОВ «ФЕС УКР». Основною продукцією даного виробництва є розчинні кавові напої 3в1. 11 учнів  Хрущівського НВК мали мажливість як почути, так і побачити роботу працівників за різними видами професій, зокрема контролерів якості, водія навантажувача, укладальників-пакувальників. Екскурсію проводила менеджер систем якості Яна Мартинюк, яка надала цікаву інформацію про історію створення товариства, основні види продукції, умови праці та відпочинку працівників заводу, можливості транспортного забезпечення, харчування та інше.

03 квітня 2018 року 26 восьмикласникики школи № 5 відвідали Золотоніський відділ поліції Головного управління Національної поліції України. Екскурсію проводила старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції капітан міліції Шульга Анна, яка ознайомила з основними завданнями і функціями, які виконує відділ поліції, внутрішнім розпорядком та відділами. Старший інспектор сектору моніторингу капітан поліції Федоров Сергій надав дуже цікаву й змістовну інформацію про види озброєння якими користуються поліцейські згідно посадових інструкцій. Також було продемонстровано роботу тиру, де вдосконалюються навички стрільби з вогнепальної зброї. Начальник сектору кадрового забезпечення капітан поліції Якименко Людмила розповіла школярам про переваги навчання в вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ України, умовами вступу та прийняття на роботу, безпосереднім проходженням служби. Після екскурсії учні активно ділилися враженнями від почутого та від безпосереднього спілкування з поліцейськими.

05 квітня 2018 року  22 школярі Пальмірської ЗОШ мали можливість побачити роботу 8 державної  пожежно-рятувальної частини. Учням не лише провели екскурсію по території частині, а й дали можливість приміряти на себе екіпірування рятувальників, посидіти в кабіні пожежно-рятувальної машини та ліквідувати з пожежного рукава уявну пожежу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).