9 грудня о 20:30 до Служби порятунку міста Золотоноша надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на вулиці Лікарняній.

У Золотоноші на пожежі загинули 3 особи

9 грудня о 20:30 до Служби порятунку міста Золотоноша надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку на вулиці Лікарняній.Пожежу виявили сусіди, які побачили, що з вікон будинку пішов дим.На боротьбу з вогнем прибули рятувальники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 21:10 пожежу локалізували, а о 22:16 повністю ліквідували. На місці події працювали 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.Під час проведення розвідки всередині задимленого будинку вогнеборці виявили бездиханними тіла 3-ох людей. Серед загиблих 55-річний господар, його 51-річна співмешканка та невідомий чоловік, особа якого наразі встановлюється.За попередніми даними причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів.На місці пожежі працювала мобільна оперативна група Управління та дослідно-випробувальна лабораторія аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Опубліковано Управління Державної служби України з НС у Черкаській області Понеділок, 10 грудня 2018 р.

Пожежу виявили сусіди, які побачили, що з вікон будинку пішов дим.

На боротьбу з вогнем прибули рятувальники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини, які о 21:10 пожежу локалізували, а о 22:16 повністю ліквідували. На місці події працювали 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спецтехніки.

Під час проведення розвідки всередині задимленого будинку вогнеборці виявили бездиханними тіла 3-ох людей. Серед загиблих 55-річний господар, його 51-річна співмешканка та невідомий чоловік, особа якого наразі встановлюється.

За попередніми даними причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів.

На місці пожежі працювала мобільна оперативна група Управління та дослідно-випробувальна лабораторія аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).